Martin Maxa

maxa.ma999@gmail.com

Tvorba webových prezentací studentem.

Co je analýza webu?


Pokud již vlastníne webové stránky a nefungují Vám podle vašich představ, nabízím Vám službu analýzy webových stránek.

Zdarma Vám zjistím, zda je lepší webové stránky modernizovat nebo optimalizovat a jestli to bude možné.

Pokud však vlastníte stránky velmi zanedbané a zastaralé, zvolíme možnost kompletního předělání i s předběžnou kalkulací a v neposlední řadě nabízím pro webové stránky, které fungují, možnost optimalizace.

Analýza
Optimalizace Vaše stránky fungují, ale nenavštěvuje je moc lidí? Pokud to tak je, můžu Vám udělat analýzu webu pro SEO optimalizaci a optimalizaci vyhledávačů. Zjistit víc
Modernizace Zásah do designu webu, aby byl líbivý i v dnešní době. SEO optimalizace, pro Větší vidítelnost ve vyhledavačích. Předělání webových stránek na redakční systém (pokud není), abyste si mohli stránky sami upravovat. Zjistit víc
Kompletní předělání Stránky už nejsou takové jaké byste si představovali? Nevadí, všechno jde udělat. Spojte se se mnou a promluvíme si o možném předělání Vašeho webu a ceně. Zjistit víc

Analýza webu

Optimalizace

Marketingová optimalizace - zviditelnění

Nejsou Vaše stránky vidět? Mám pro Vás několik možností pro zviditelnění! Zviditelnění webových stránek ve třech bodech.

Sociální sítě


Facebook, Instagram, Twitter a další.

Implementace na vaše stránky, budování fanouškovšké základny a další využití sociálních sítí pro zviditelnění vašich stránek.

SEO


Nejste na internetu vidět?

Pravděpodobně budete potřebvat zvýšení dohledatelnosti vašich stránek SEO optimalizací. SEO optimalizace má vyšší vstupní náklady, ale udržovací nejsou téměř žádné.

SEM


Vyhledavače, kampaně a způsoby nastavení.

Narozdíl od SEO optimalizace jsou vstupní náklady nutné k fungování tehto systémů nižší, ale na druhou stranu udržování stálého chodu kampaně je dlouhodobě dražší.

Optimalizace rychlosti

Zrychlení Vašich stránek

Máte pomalé webové stránky? Pomohu Vám zkontrolovat problémy v návrhu Vašich stránek. Pokud to bude možné nabídnu možnosti zrychlní nebo předělání.

Modernizace

Předělání na redakční systém

Drobné změny webu

Kompletní předělání

Účel webu

Responzivní design

Důvody